Компакти та Біде Умивальники та Рукомийники Меблеві умивальники Спеціалізована сантехніка

-pdf

 

 

НАША ІСТОРІЯ

ПОЧАТОК

Пологівське (Полозьке) родовище каолінів та вогнетривких глин, що знаходиться в Запорізькій області, було відоме далеко за межами України ще за часів СРСР. Тож не дивно, що на початку 90-х років минулого сторіччя італійці, які завжди були законодавцями мод в сантехнічній кераміці, зацікавилися створенням спільного з українцями підприємства поряд з місцевим родовищем.

Угоди було досягнуто і вже до кінця 1993 року роботи по будівництву заводських приміщень та монтажу італійського обладнання були завершені.

28 листопада 1993 року вважається офіційним днем створення виробництва.

ПЕРШИЙ ВИКЛИК

Відповідно до запропонованого італійською стороною базового проекту, основа керамічної маси для виготовлення черепку мала складатися з однотипних за своєю природою глинистих матеріалів Полозького родовища з домішками пегматиту та кварцового піску. Такий склад, за теорією, мав забезпечувати високу міцність готового виробу, при менших енергетичних витратах на його спікання.

Слід зазначити, що для виготовлення великогабаритних тонкостінних керамічних виробів сировина Полозького родовища до цього не використовувалась і до того ж, літературні джерела того часу не могли дати вичерпну інформацію про її точний склад і характеристики.

Таким чином, коли почалися перші відливки, італійські партнери зіткнулися з тим, що особлива кристалічна структура та хімічний склад пологівської сировини значно відрізняються від сировини інших українських родовищ, які до цього використовувалися для виробництва кераміки. Така новина змушувала переглянути запропоновану базову технологію та звернутися за допомогою до українських спеціалістів.

Потрібні були люди, які поєднували б у собі науково-технічні знання та вольові менеджерські якості для консолідації сил колективу у непрості часи глобальної економічної кризи, гіперінфляції та падіння виробництва. І такі люди знайшлися.

НОВИЙ РІВЕНЬ

Починаючи з 1998 року ТОВ “Дніпрокераміка” переходить на новий етап свого розвитку, з оновленими ідеями та чітко визначеними цілями.

У співробітництві з Українським державним хіміко-технологічним університетом було досліджено характеристики місцевої сировини. Основною метою наукових та експериментальних досліджень було поєднання кращих якостей сировини зі стабільністю та економічністю технологічного процесу. Науково-експериментальним шляхом був встановлений новий, оптимальний склад керамічної маси. Вперше вдалося отримати готову ливарну масу, яка поєднувала у собі високу структурно-механічну стабільність у литті та найкращі показники міцності та водопоглинання в готовому виробі, які в декілька разів перевищували діючі стандарти.

Одночасно проводилася глобальна дослідно-лабораторна робота по винайденню нового складу глазурі. В результаті досліджень була отримана глазур, після покриття якою поверхня готових виробів мала яскраво-сяючу білизну та ідеальну рівну поверхню, перевершуючи за цими показниками навіть моделі відомих європейських брендів.

СИНТЕЗ НАУКИ І ТВОРЧОСТІ

Але лише сухий науковий підхід до роботи не міг бути достатнім для успіху. Тому творчість у процесі виробництва ТОВ “Дніпрокераміка” стала його обов‘язковою складовою.

З безлічі запропонованих форм був обраний напрямок витонченого мінімалізму. Усі моделі ТОВ “Дніпрокераміка” мають свій фірмовий стиль – обтічність форми, відсутність зайвих елементів рельєфу, блискуча рівна поверхня. Показник білизни поверхні досягає 95% еталону – це найвищий можливий показник для білої сантехніки.

Такі моделі є найбільш практичними та легкими у прибиранні, а додаткові складові, такі як система душового змиву по заглазурованому каналу, антибактеріальне покриття сидінь, “розумна” система подавання та зливу води забезпечують найвищі у своєму класі гігієнічні властивості.

Підтвердженням визнання продукції як в Україні, так і у Європі є численні нагороди та відзнаки підприємства.

НАДІЙНА СУЧАСНІСТЬ, ВПЕВНЕНЕ МАЙБУТНЄ

15-17 жовтня 2008 року на виробничій базі ТОВ “Дніпрокераміка” була проведена перша в Україні міжнародна науково-практична конференція, повністю присвячена питанням вдосконалення виробництва санітарної кераміки. Науковці і виробники із Росії, Туреччини, Франції і України поділилися своїм досвідом та баченням виробництва сучасної кераміки.

Основною подією конференції стала презентація книги “Вдосконалення виробництва санітарних керамічних виробів”, в який були зібрані найкращі розробки та технології, винайдені на ТОВ “Дніпрокераміка” за останні роки. Книгу було рекомендовано як навчальний посібник для вищих навчальних закладів будівельного напрямку.

Сьогодні “Дніпрокераміка” – це сучасне європейське підприємство з власними розробленими технологіями виробництва та енергозберігання, з динамічним розвитком та впевненістю у своїх перспективах.

 

© Dneprokeramika 2022

Дніпрокераміка, ТОВ
70600, Україна, Запорізька обл.,
м. Пологи, вул. Магістральна, 519
e-mail: dneproceramica@ukr.net
tel/fax: +38 06165 31212; +38 06165 50016
Mob: +38 050 322 8352

Відділ роздрібної торгівлі:+38 (095) 757 94 50