Компакти та Біде Умивальники та Рукомийники Меблеві умивальники Спеціалізована сантехніка

-pdf

 

 

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

СИРОВИНА

Якісна продукція створюється лише з якісної сировини – це непорушний принцип, якого дотримується підприємство “Дніпрокераміка”, починаючи контроль якості заздалегідь до того, як сировина надійде у виробництво.

Для виготовлення керамічної ливарної маси (шлікеру) використовуються екологічно чисті глини та каоліни місцевих родовищ, польовий шпат, кварцовий пісок та інші компоненти. Уся сировина проходить обов’язковий радіаційний контроль, контроль якості та відповідності нормативам, а також структурний лабораторний аналіз складу.

Для приготування ливарної маси за спеціалізованою рецептурою, винайденою на підприємстві, сировина подрібнюється, проходить ситове та магнітне збагачення, перемішується з водним розчином.

МОДЕЛЮВАННЯ

Відповідно до технології виробництва, ливарна маса виливається у окремі гіпсові форми. Гіпс, завдяки своїм адсорбуючим властивостям, вбирає в себе частину вологи, формуючи всередині форми пластичний напівфабрикат.

Гіпсові форми для лиття продукції виготовлюються на окремій дільниці підприємства. Також тут створюються тестові різновиди нових моделей сантехніки, які у майбутньому будуть запущені у виробництво.

Підприємство постійно оновлює свій модельний ряд, тому одночасно в розробці, тестуванні та перевірці знаходяться декілька дослідних зразків у кожній категорії продукції. У масове виробництво потрапляють лише найкращі моделі, які максимально відповідають вимогам споживача та пройшли всі випробування якісних та фізико-механічних характеристик.

ЛИТТЯ

Використання гіпсових форм є традиційною технологією виготовлення кераміки. Найбільшою перевагою цього методу є можливість швидкої та економічної ротації асортименту продукції у разі зміни попиту на неї або запуску у виробництво нових моделей. Крім того, така технологія дозволяє швидко та якісно виготовляти окремі партії продукції на замовлення клієнтів, за наданими зразками або ескізами.

На ТОВ “Дніпрокераміка” був винайдений оптимальний склад ливарної маси і розроблена технологія його виробництва, які дозволяють із місцевої сировини отримувати продукцію, технічні характеристики якої втричі кращі за стандартні норми міцності і вдвічі – за норми водопоглинання.

Лиття керамічної маси здійснюється на ливарній дільниці заводу, на механізованих стендах. У 2008 та 2009 роках ТОВ “Дніпрокераміка” на 30% збільшило свої ливарні потужності та значно розширило можливості асортименту, встановивши нові напівавтоматичні лінії для лиття великогабаритної важкої сантехніки.

ГЛАЗУРУВАННЯ

Завдяки глазуруванню готові вироби набувають своєї сяючої білизни та рівної гладенької поверхні. Перед нанесенням глазурі поверхню кожного напівфабрикату ретельно затирають, вирівнюючи дрібні недоліки, і підсушують гарячим повітрям. Після сушіння напівфабрикати знову проходять ручну обробку поверхні і передаються на глазурування.

На ТОВ “Дніпрокераміка” глазурування – це один з найважливіших процесів, який не довіряють рόботам. Для того, щоб повністю заглазурувати робочу поверхню сантехніки, глазурний розчин наноситься вручну, за допомогою спеціальних розпилювачів. Особлива увага приділяється глазуруванню внутрішньої поверхні душового каналу унітазів, для забезпечення їх повної гігієнічності.

Показник білизни глазурі, яка була винайдена у лабораторії ТОВ “Дніпрокераміка”, досягає 95% – це найвищий можливий показник для білих керамічних виробів.

ВИПАЛ

Напівфабрикати з нанесеним глазурним розчином випалюються у тунельній газово-електричній печі безперервної дії. Модернізація печі, проведена у 2008 році, дозволила диверсифікувати джерела енергії та зменшити витрати на виробництво продукції.

Під час випалу напівфабрикати повільно нагріваються до 1230 °С, а потім поступово охолоджуються. Під дією температури компоненти розплавляються, утворюючи міцну кристалічну структуру, перетворюючи ливарну масу на фарфор, а глазурний розчин на скло. Результати випробувань на механічну міцність показали, що вироби ТОВ “Дніпрокераміка” мають найвищі показники міцності своєму класі: унітази – 600± 10 кгс (при нормі у 200± 10 кгс), а умивальники – 250± 5 кгс (при нормі у 150± 5 кгс).

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Якість продукції відповідає діючим в Україні стандартам ДСТУ Б.В.2.5-59:2011 та ДСТУ Б.В.2.7-55-96 (ГОСТ 21485-94). Дотримання вказаних стандартів гарантує, що монтажні розміри, кути нахилу зливних отворів, механізми кріплення та підключення відповідають нормативам, згідно з якими будуються ванні кімнати та каналізація у житлових будинках і громадських приміщеннях. Таким чином, при встановленні сантехніки “Дніпрокераміка” споживачеві не треба буде переробляти ванну кімнату під нестандартний виріб.

Інші тести, які проходить продукція (на однорідність і білизну глазурі, відсутність дефектів поверхні, механічну міцність, водопоглинання) є набагато суворішими від діючих вітчизняних стандартів, і відповідають європейським нормативам якості.

Система управління якістю на підприємстві відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), про що свідчить відповідний сертифікат, отриманий компанією.

 

© Dneprokeramika 2022

Дніпрокераміка, ТОВ
70600, Україна, Запорізька обл.,
м. Пологи, вул. Магістральна, 519
e-mail: dneproceramica@ukr.net
tel/fax: +38 06165 31212; +38 06165 50016
Mob: +38 050 322 8352

Відділ роздрібної торгівлі:+38 (095) 757 94 50